Свято випускника-2015

6 червня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось щорічне Свято випускника, яке відкрили спільним виконанням Гімну України.

«Минає час… минають дні… Та пам’ятаємо усі, коли  були ми молоді… Дорогі випускники! Ми сердечно вітаємо вас у нашому рідному Університеті», – розпочала свято президент Асоціації випускників Університету  Світлана Кубів, звернувшись із особливими словами вітання до тих випускників, які цього дня святкували свої ювілеї. Так, серед присутніх були ті, хто відзначав і 40-річчя від часу закінчення Університету.

Від імені Ректора Університету та ректорату з вітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку  Мар’ян Лозинський: «Минуло багато років, як ви вийшли з Університету, однак увесь  цей час ви були подумки зі своєю альма-матер, згадували найприємніші моменти зі студентського життя, раділи з високих результатів Університету, сумували з приводу того, що ваші вчителі відходили у Вічність». «Ми пишаємось випускниками, які помножують славну історію Львівського національного університету імені Івана Франка, успішно працюючи на різних посадах в Україні та за її межами. Ми гордимося тими хлопцями, серед яких і викладачі, і випускники Університету, які зі зброєю в руках захищають нас і нашу державу на сході країни», – наголосив проректор і закликав присутніх «ніколи не забувати дороги до своєї альма-матер».

Із презентацією діяльності Асоціації випускників ЛНУ ім. Івана Франка виступила її президент Світлана Кубів. Світлана Анатоліївна розповіла про те, що вдалося зробити Асоціації впродовж чотирирічної історії існування, а також про особливості роботи правління у 2014-2015 році.

Справжнім сюрпризом для присутніх став виступ відомого випускника економічного факультету, міністра фінансів і віце-прем’єра кількох урядів  України Віктора Пинзеника з науково-популярною лекцією на тему: «Добротний будинок: від задуму до втілення».

Цьогоріч випускників вітали мистецькі колективи Університету – тріо Народної капели бандуристок «Зоряниця» та гурт «Marseille». Завершилося свято сценою тореадорів із балету «Дон Кіхот» Л. Мінкуса у виконанні студентів кафедри режисури та хореографії факультету культури та мистецтв (постановка П.О. Сталінського).

Прес-центр ЛНУ ім. І.Франка

Фото Олега Вівчарика

Фотогалерея