IMG_480326 травня 2012 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося Свято Випускника, яке відкрили спільними виконанням Гімну України.

«Дорогі, шановні наші випускники! Ми сердечно вітаємо вас у цій чудовій залі рідного нашого Університету», – розпочала свято президент Асоціації випускників Університету Світлана Кубів.

Із вітальним словом звернувся до присутніх проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Кирилич: «Від імені Ректора Університету та ректорату вітаю вас зі Святом Випускника! Найкращий університет – це Львівський університет». Володимир Михайлович наголосив, що «більшість із випускників саме в Університеті зустріли своїх друзів, створили сім’ї» та побажав учасникам заходу гарних і приємних бесід та зустрічей.

У виконанні Народної капели бандуристок «Зоряниця» прозвучали українські народні пісні та композиція «Як почуєш вночі край свойого вікна» на слова Івана Франка.

Президент Асоціації Світлана Кубів звернулася з особливими словами вітання до тих випускників, які сьогодні святкують свої ювілеї. Так, серед присутніх були ті, хто відзначав 40-річчя з часу закінчення Університету. Світлана Кубів також розповіла про те, що вдалося зробити Асоціації за рік. Нагадаємо, що саме рік тому, 20 квітня 2011 року, на Установчих зборах було прийнято рішення про створення Асоціації випускників Львівського національного університету імені Івана Франка.

Після цього відбулося нагородження переможців Першого шахового турніру серед випускників Університету. Окрім того, звання «Благодійник Університету – 2012 року» було присвоєно відомому міжнародному гросмейстеру Олегу Романишину та шеф-редакторові ТРК «Люкс», редакторові регіональних новин «24 канал» Парасковії Дворянин.

Для нагороджених випускників і всіх присутніх із музичним дарунком виступила випускниця географічного факультету 2010 року Ірина Дуць.

Із науково-популярною лекцією «Приховані складові Всесвіту – загадка фізики ХХІ століття» виступив директор Астрономічної обсерваторії Університету Богдан Новосядлий, запропонувавши переглянути короткометражний фільм «Темна матерія: кінець світу?» Богдан Степанович привітав зі святом усіх випускників, зазначивши, що «наші зустрічі – зустрічі з молодістю».

Голова Світової Федерації Українських-Лемківських Організацій, випускниця факультету міжнародних відносин 2010 року Софія Федина виконала низку лемківських пісень і поділилася спогадами про Університет: «Мені дуже приємно, що я також є серед когорти випускників цього феноменального Університету, який виховує достойні покоління молодих людей, які розбудовують нашу Українську Державу».

Від імені випускників Світлану Кубів привітав із першою річницею діяльності Асоціації директор ПП «Компанії Ліспром» Йосип Іванюк.

Завершилося свято музичним дарунком від випускниці філологічного факультету 1998 року Лілії Ваврін, яка подякувала alma mater за ґрунтовну освіту та чудові роки студентського життя.

Прес-центр
Фото Юлії Гриценко

Фотогалерея