_mg_2831_128 травня 2011 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося Свято Випускника.

Президент Асоціації випускників Світлана Кубів зачитала спогади випускників різних років. Присутнім продемонстрували фільм про Університет.

Ректор Іван Вакарчук виступив із доповіддю про історію та сучасність Університету. «Три з половиною століття від часу заснування нашого Університету – дата, з якою пов’язані минуле і сьогодення, час роздумів про прийдешнє, творцями якого є Ми з Вами. Для випускників – це спогади про минуле, про юні студентські роки, коли мали змогу здобувати і творити нові знання, мати задоволення від наукової та інтелектуальної діяльності, радіти від малих і великих відкриттів, глибше усвідомити засадничі життєві принципи – гідності людини, її індивідуальної свободи», – зазначив Іван Олександрович у своєму виступі.

Президент Асоціації випускників ознайомила випускників зі структурою Асоціації та представила відповідальних від факультетів за її творення.

Завідувач кафедри екологічної та інженерної геології та гідрогеології Петро Волошин прочитав науково-популярну лекцію «Львів очима сучасника».

Директор Наукової бібліотеки Василь Кметь розповів про історію та досягнення бібліотеки Університету.

Приємним сюрпризом для випускників різних років став виступ Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош».

Усі охочі мали змогу оглянути експозицію Музею історії Університету. Надалі зустрічі відбулися на факультетах.

Прес-центр
Фото Олега Гордійчука, Юрія Чабана

Фотоалерея