IMG_2110_3011 жовтня 2014 року, у день, коли 15 років тому Львівському університету було надано статус «національного», у Дзеркальній залі відбулася зустріч випускників, які завершили навчання в Університеті 1964 року.

Близько 80 осіб взяли участь у святковому ювілейному засіданні. Привітала присутніх Президент асоціації випускників Світлана Кубів, яка розповіла про діяльність Асоціації і представила програму партнерства «Наставник».

Із доповіддю «Освіта біля витоків державотворення України» виступив випускник механіко-математичного факультету 1964 року, професор Тимофій Рибак.

Поділився спогадами про навчання в Університеті відомий його випускник хімічного факультету 1964 року, який свою творчість і дослідницьку діяльність присвятив Іванові Франку, директор Музею Івана Франка Роман Горак.

Уже традиційно учасники зустрічі випускників роблять спільне фото на згадку на фоні Університету. Не став винятком і цей рік.

Ювілейний випуск 1964 року чекала несподіванка від організаторів свята – відвідання Музею історії Університету та проїзд вулицями Львова на екскусійному Чудо-Поїзді зі зупинками біля корпусів Університету.

У рамках святкування випускники моли можливість відвідати рідні факультети.

Прес-центр

Фотогалерея