Кажуть, студентські роки – найкращі роки життя. Мабуть, що таки ні… Бо на кожному етапі – від молодості до зрілості, а далі – й старості – можна відчувати ту особливу повноту життя і насолоду осягнення нових горизонтів, до якої проте вперше по-справжньому причащаєшся таки у студентські роки. У цьому сенсі вони і є особливі! Бо відкривають незнану до тих пір свободу і повноту буття, яка потім ще надовго залишається з нами…

З нами – це з випускниками Франкового університету. Рідного назавжди. Древнього, з багатющою історією і глибокими традиціями, але повсякчас молодого. Він щоразу оновлюється і бурлить юначою енергією, благословляє до творчих шукань і наукових звершень. Робить нас кращими, стимулює до росту.

Тож для випускників Франкового університету старовинна студентська назва alma mater. (лат. — «мати-годувальниця») – не просто красива фраза. Ці два слова сповнюють душу кожного з нас особливим щемом і теплом, гордістю і гідністю. Вони єднають! У спільноту, у родину. Вони – як знак якості, ознака рівності душ.

З кожним роком кількість випускників Львівського національного університету імені Івана Франка зростає, а отже, наша спільнота стає все численнішою. Розростається вона і географічно.

20 січня відзначаємо День народження рідного університету. Адже саме цього дня – 1661 року – був заснований наш навчальний заклад, отримавши «гідність академії і титул університету». Тому саме цього дня пропонуємо усім випускникам Франкового університету зібратися у своєму місті чи містечку у різних куточках України і світу – куди б не занесла вас доля, аби в такий спосіб долучитися до святкування Дня університету та духовно й емоційно поєднатися з цієї гарної нагоди. Ця зустріч може проходити у будь-якому форматі – дружня розмова за чашкою кави чи урочиста академія, домашня атмосфера чи пафос ресторану, скромні посиденьки або ж яскрава вечірка у дусі найкращих студентських традицій. Головне, аби ми цього дня були разом! Спільно згадаймо неповторні студентські роки, рідний університет, невід’ємною частиною якого ми залишимося назавжди.

І, звичайно ж, обов’язково поділиться емоціями цих зустрічей з нами. З нетерпінням чекатимемо на ваші відгуки, враження та сподіваємось, що такі святкування будуть щедрими на добрі емоції, чисельними, полюбляться кожному і стануть щорічними. Бо саме в дружньому спілкуванні з однодумцями людина черпає енергію та наснагу до життя.

Веселих свят! Хай радісний новорічно-різдвяний настрій залишається з нами якнайдовше!

З повагою,

Кубів Світлана Анатоліївна

Президент Асоціації випускників

Львівського національного університету

імені Івана Франка