В Університеті відбулося святкове зібрання членів рад випускників

DSC0481815 жовтня 2011 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося святкове зібрання членів рад випускників факультетів, коледжів та Інституту післядипломної освіти.

Відкрив зустріч проректор з науково-педагогічної роботи Роман Крохмальний, який розповів про святкування ювілею Університету та подякував Громадській організації «Асоціації випускників Львівського національного університету імені Івана Франка» за активну роботу. Проректор нагородив ювілейними медалями Університету Президента Асоціації Світлану Кубів та члена Ради юридичного факультету Михайла Петріва, а також побажав учасникам засідання успішної праці.

Із доповіддю щодо етапів створення Громадської організації «Асоціація випускників Львівського національного університету імені Івана Франка» та вже реалізовані проекти виступила президент Асоціації Світлана Кубів.

Про наукові факультетські конференції як шлях до активізації діяльності Асоціації випускників розповів голова Ради асоціації Ігор Завалій.

Член Ради економічного факультету Валерій П’ятак поділився із присутніми думками щодо шляхів розвитку та першочергові завдання Асоціації випускників на етапі її становлення.DSC04817

Із доповіддю «Конкурентоспроможність освіти в рідних стінах Університету» виступив член Ради асоціації Любомир Зубрицький. Він, зокрема, наголосив на особливій ролі Львівського університету як осередку освіти та науки у місті Львові та Західній Україні.

Член Ради юридичного факультету Михайло Петрів розповів присутнім про багаторічну співпрацю випускників юридичного факультету із керівництвом факультету та їхню участь у різних проектах (йшлося, зокрема, про іменні стипендії випускників факультету найкращим студентам юридичного факультету та викладачам – «у знак подяки за знання та виховання освічених людей і гідних громадян». Михайло Петрів також зазначив про цьогорічний подарунок серії книг Науковій бібліотеці Університету.

Світлана Кубів оголосила про підсумки першого етапу конкурсу серед випускників Університету «Благодійник ювілейного 2011 року». Почесними грамотами нагородили випускників: юридичного факультету – Михайла Петріва, прикладної математики та інформатики – Тараса Кицмея та механіко-математичного факультету – Володимира Кметика.

Музичний подарунок – арію Наталки із опери «Наталка Полтавка» – учасникам зібрання презентувала член Правління асоціації Іванна Штурмак. Невдовзі у дуеті зі студентом економічного факультету Блейзом Малабою виконали композицію «Ой під вишнею» (концертмейстер – Марта Швецова).

Прес-центр
Фото Юрія Чабана

Фотогалерея

15 вересня 2011 року відбулося засідання Ради Асоціації випускників Львівського національного університету імені Івана Франка

Присутні члени Ради заслухали та обговорили ряд питань, зокрема:
1. Про проведення державної реєстрації громадської організації „Асоціація випускників Львівського національного університету імені Івана Франка”. Президент Асоціації випускників ЛНУ ім. Івана Франка С.А. Кубів повідомила присутніх про завершення процесу державної реєстрації громадської організації „Асоціація випускників Львівського національного університету імені Івана Франка”.
2. Про формування Рад випускників факультетів, коледжів та інституту післядипломної освіти. С.А. Кубів виклала присутнім принципи формування Рад випускників факультетів, коледжів та інституту післядипломної освіти, а також формування бази даних про випускників ЛНУ імені Івана Франка.
І.Ю. Завалій поділився досвідом згуртування випускників хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка через їх участь у різноманітних наукових заходах, конференціях та семінарах, які організовує хімічний факультет.
Р.Є. Рикалюк охарактеризував переваги інтерактивної анкети, яка дасть змогу здійснити на веб-сайті Асоціації пошук зареєстрованих випускників ЛНУ імені Івана Франка за прізвищем, назвою факультету та роком закінчення навчання.
3. Про підготовку до урочистого засідання членів Рад, яке відбудеться 15 жовтня о 12 годині в Актовій залі Університету та до святкового відзначення випускників 1961 року випуску, яке відбудеться 14 жовтня о 12:00 в Дзеркальній залі Університету.
Члени Ради обговорили підготовчу роботу до проведення урочистого засідання членів Рад випускників факультетів, коледжів та інституту післядипломної освіти, а також до святкового відзначення випускників 1961 року випуску.

Х.Б. Дорожовець, секретар Ради Асоціації