11 жовтня 2011 року

Ваше преосвященство28

Всечесні отці

Достойна владо

Пане Ректоре

Вельмишановні професори, викладачі

Дорогі студенти і випускники

Пані та панове

Вдячна долі за те, що сьогодні мені випала велика честь з цієї сцени привітати з ювілеєм наш Університет, нашу рідну Alma Mater, від імені членів новоствореної Громадської організації “Асоціації випускників Львівського національного університету імені ІванаФранка,”

Хочу нагадати, що саме в цьому, Ювілейному для Університету році, було створено Асоціацію випускників, яка відтепер завжди буде святкувати свої Ювілеї разом з Ювілеями нашого Університету.

myvoperiДля всіх нас, випускників, найбільш пам’ятними роками є роки нашого студентського життя і всі ми, я певна цього, у своїх думках неодноразово повертаємося до наших студентських років, до тих думок, мрій, планів, які охоплювали нас в юні роки.

Однак, студентами ми можемо бути лише впродовж обмеженого періоду часу – лише впродовж чотирьох/ п’яти років; щонайбільше восьми/ десяти років. А що ж далі? Ми запрошуємо Вас вступати в УНІВЕРСИТЕТ Випускника – Університет – в якому навчаються безтерміново; Університет – який відкритий для кожного нашого випускника.

Отож, дорогі наші Випускники, дозвольте від Вашого імені привітати наш рідний Університет з визначним Ювілеєм, з його 350-річчям. Ми довго думали що б подарувати Університету на його Уродини. І зупинили свій вибір на вічному, невичерпному і, на нашу думку, незамінному джерелу знань – книзі.

В цей ювілейний рік ми даруємо збірку 350 найменувань навчальної та наукової літератури для нашого Університету з побажанням – “Щоб наші молоді випускники займалися наукою в стінах рідного Університету!”

Шановний Іване Олександровичу прийміть цей Сертифікат подарунку як знак найбільшої поваги до рідного Університету від його вдячних ВИПУСКНИКІВ.

Президент Асоціації випускників Кубів Світлана Анатоліївна
ЛНУ ім. Івана Франка

podarunok350_1

Презентація дарунка випускника юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка Михайла Петріва

Книжковий дарунок Науковій бібліотеці від Зорислави Ромовської

Книги, подаровані Т. Яремою з нагоди ювілею Університету