У суботу, 21 квітня 2018 року, у приміщенні Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка (м.Львів, вул.Драгоманова, 5) відбудеться шаховий турнір пам’яті Богдана Воробця. Деталі див. Положення турніру.

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення відкритого шахового турніру пам’яті Богдана Воробця (11.04.1931 – 05.03.2007)

1. Цілі і завдання.
Популяриза­­ція шахів серед населення. Підвищення кваліфікації і спортивної майстерності спортсменів шахістів.

2. Час і місце проведення.
Змаган­ня проводяться в м. Львові, 21 квітня 2018 року у Головному читально­му залі наукової бібліотеки ЛНУ ім.І.Франка, м.Львів, вул.Драгоманова, 5.

Реєстрації учасників – 21 квітня, субота, 15.00. Відкриття змагань – 15.30. Перший тур – 16.00. Закриття змагань -19.00.

3. Учасники та умови проведення змагань.
Змагання проводяться згідно «Правил гри в шахи ФІДЕ» та даного Положення. Турнір проводиться за швейцарською системою в 11 турів.
Контроль часу: 3 хвилини + 2 сек на кожен хід починаючи з першого ходу. Запізнення 3 хв від початку туру.

4. Організатори та керівництво змагань.
Організаторами та спонсори турніру є: ЛНУ ім. І.Франка, ГО “ШКВС”. Загальне керівництво, підготовка і проведення змагань здійснює оргкомітет. Голова оргкомітету – Онисько М.П.
Безпосереднє проведення покладається на Головну суддівську колегію. Головний суддя – Грабінський В.О. Суддя – Гусак М.М.

5. Заявки.
Попередні заявки на участь в турнірі подаються не пізніше 1800

20  квітня 2018 року на електронну пошту – chesslnu@i.ua .

.

6. Витрати.
Всі витрати по відряджанню учасників турніру за рахунок відряджуючих організацій або самих учасників.
Нагородження переможців за рахунок організаторів та спонсорів.
Благодійний турнірний внесок 50 грн. Діти працівників ЛНУ, працівники та студенти ЛНУ, ветерани ГО “ШКВС” звільняються від турнірного внеску. В турнірі буде обрахований міжнародний рейтинг з бліцу.

7. Визначення переможців і нагородження.
Місця переможців визначаються за найбільшою сумою набраних очок.
У разі однакової кількості набраних очок у двох та більше учасників місця визначаються:
за системою коефіцієнтів Бухгольця (усереднений коефіцієнт Бухгольця з відкиданням 1 найгіршого результату, усереднений коефіцієнт Бухгольця з відкиданням 2 найгірших результатів),
за результатом особистої зустрічі.
Призери турніру нагороджуються грамотами, а також гарантованими грошовими призами.

8. Гарантовані призи.
Кількість призових місць залежить від кількості учасників. Гарантовано
7 призів. Перший приз 500 грн.

1. 9. Контактна інформація.
    Онисько Михайло Петрович, моб. тел – +38 (067) 2598970

Гусак Микола Михайлович, моб. тел. – +38 (066) 4935075 електронна пошта – geogrmm@gmail.com
Наритник Володимир Миколайович, моб. тел.  – +38 (067) 8501758

Грабінський Володимир Олександрович, моб. тел.  – +38 (097) 7471673

Дане положення є офіційним викликом на змагання.